Ebook "Biblia fotografa ślubnego

- kompendium wiedzy od A do Z"

UWAGA: po zakupie book'a w ciągu ok. 24 godzin otrzymasz mailem gotowy plik .pdf ze specjalnym znakiem wodnym. Wszystko stanie się automatycznie, więc o nic nie musisz się martwić.

• Objętość: 273 stron
  • Format: A4 .pdf
  • Autor: Grzegorz “Moment” Płaczek
  • Wydanie: full color
  • Cena: 69 PLN
  • Wydanie uaktualnione: 2018 rok.

Spis treści:

Pomóż także nam! Bądź legalny w sieci.

"Wraz z wszystkimi wykładowcami, wkładamy dużo serca, energii i czasu w tworzenie materiałów edukacyjnych dla Was. Wszyscy dzielimy się z Wami wiedzą i fotograficznym doświadczeniem. Mam do Was osobistą prośbę. Bądźcie legalni. Nie przekazujcie dalej zakupionych materiałów, ebook'ów, kursów, etc. Nie "zrzucajcie się" w kilka osób na zakup jednego kursu czy ebook'a. Pomóżcie nam chronić zakupione przez Was materiały i kursy, przed osobami działającymi nielegalnie w internecie. Pełni pozytywnej motywacji chcemy tworzyć dla Was i wierzymy, że dobro powraca! Bądźcie legalni w sieci. Dziękuję."
Grzegorz "Moment" Płaczek

Autorem tego ebook'a jest: Grzegorz "Moment" Płaczek

Poniżej kilka słów od autora tego ebook'a:

"Od 2019 roku jestem Ambasadorem marki Nikon, co sprawia, że czuję się jeszcze bardziej odpowiedzialny za rozwój naszej fotograficznej i ślubnej branży. Jako fotograf ślubny pracowałem niemal już na całym świecie. Poza Polską, fotografowałem również m.in. w Czechach, Niemczech, Wielkiej Brytanii, USA, Francji, Słowacji, Egipcie, Austrii, Belgii, Meksyku, Irlandii, Brazylii, Chorwacji, Rumunii, Malezji, Kuala Lumpur, Hiszpanii, we Włoszech, na Litwie, na Kostaryce, w Mozambiku, na Mauritiusie… czy na Malediwach.

Prowadziłem kilkadziesiąt edycji stacjonarnych warsztatów dla fotografów dla Szkoły Obrazu oraz Europejskiej Akademii Fotografii z zakresu fotografii i edycji zdjęć, a od 2013 roku prowadzę warsztaty dla Akademii Nikona.

Byłem gościem audycji radiowych oraz programów telewizyjnych poza Polską (ostatnio w Macedonii), a w mojej ojczyźnie gościłem w programach: „Dzień dobry TVN”, „Pytanie na śniadanie” oraz „Studio Weekend w Polsacie”. Programy poświęcone były najnowszym trendom w fotografii ślubnej.

Szukając wciąż nowych doznań i motywacji, od lat staram się uczestniczyć w konkursach, podnosząc sobie raz po raz, fotograficzną poprzeczkę. Będąc także Globalnym Ambasadorem marki Eizo, Ewangelistą marki Wacom i będąc wspieranym przez markę nphoto Lab wiem, jak ważny jest obraz i wydruk w fotografii. Staram się nieustannie rozwijać w roli także wykładowcy, który dzieli się swoją pasją z fotografami na największych konwencjach fotograficznych na całym świecie.

Oto lista wybranych i najważniejszych dla mojej fotografii i mojego serca osiągnięć:

- I miejsce w najbardziej prestiżowym konkursie fotograficznym na świecie WPPI w kategorii: "Pan młody - sesja w dniu innym niż ślub" - Las Vegas, 2018;

- Tytuł „Ślubny Fotograf Roku” prestiżowej organizacji: Master Photographers International Organization (MPIO) - 2015 oraz 2017;

- I miejsce w kategorii: "Portret Avant Garde" w corocznym prestiżowym konkursie SWPP - Londyn, 2018;

- Wystąpienie podczas Photo Week dla widowni 1000 fotografów – Sao Paulo, 2018;

- Laureat konkursu Master Photographers Association - Londyn, 2018;

- Tytuł „Międzynarodowy Fotograf Roku” w konkursie – Best Award IFPF – Singapur, 2014;

- Laureat „Diamentowej Nagrody” za zdjęcie „Panna Młoda w Toskanii” na Międzynarodowym Festiwalu Filmu i Fotografii w Singapurze, 2014;

- W 2014 roku włoski magazyn „Just Married” zaliczył mnie do grona najlepszych fotografów ślubnych na świecie Tytuł „Fotograf Roku” organizacji Master Photographers Association w kategorii: "Portret kreatywny” – Londyn, 2017;

- Moje zdjęcie nominowane do „TOP10” konkursu "Braut Foto Award” – Niemcy, 2016;

- III miejsce w kategorii "Pan Młody w dniu ślubu" najbardziej prestiżowym konkursie na świecie dla fotografów ślubnych WPPI - Las Vegas, 2017."

Więcej o autorze: www.szkolaobrazu.pl/o-nas-czyli-fotograf-slubny/ Galeria zdjęć autora: zdjęcia ślubne.

Wróć do strony głównej: online.szkolaobrazu.pl