Książka "Fotografia noworodkowa od A do Z

- kompendium wiedzy"

"Fotografia noworodkowa od A do Z - kompendium wiedzy" DLA PROFESJONALNEGO FOTOGRAFA NOWORODKOWEGO to pierwsza tak obszerna książka na rynku polskim. Fotografia noworodkowa jest jedną z najpiękniejszych dziedzin fotografii, gdzie technologia łączy się z uśmiechem dziecka i radością utrwalania każdego gestu małego modela. Spotkanie fotograficzne z noworodkiem to wyjątkowy moment, gdzie chluba rodziców łączy się z pasją utrwalania pierwszych chwil najmniejszych bohaterów. Zapraszamy do naszego magicznego świata, w którym kluczową rolę odgrywają noworodki i ich rodzice, gdzie ciepłe oddechy dzieci, miękkie koce i czar detali oczekują na wprawne i doświadczone oko fotografa. Spraw, aby Twoje kadry zmieniły się w małe dzieła sztuki, które pokażą tkwiącą w Tobie planetę uczuć oraz siłę cyfrowego obrazu. Masz w rękach pierwsze w Polsce tak obszerne opracowanie na temat fotografii noworodkowej, napisane wyjątkowo przez małżeństwo – Alinę i Grzegorza. To niecodzienna możliwość skorzystania z wieloletniego doświadczenia tych dwóch zawodowców, którzy starali się w tej książce zawrzeć wszystkie cenne rady i wskazówki. Naucz się, jak umiejętnie wykorzystać różne źródła światła i na co położyć nacisk podczas fotografowania, aby na Twoich ujęciach widać było dobry warsztat, doświadczone dłonie, odpowiedni dobór stylizacji oraz wypieszczone pozycje noworodka. Skorzystaj z okazji i przeczytaj o tym, jak przygotować się do sesji noworodkowej, jak rozwinąć skrzydła i jak oczarować mamę noworodka Twoimi fotografiami. Zapoznaj się z cudownym światem owijek, teł, opasek, koszyczków i pastelowych barw. Przyjrzyj się także technicznym aspektom – naucz się, jak odpowiednio dobierać sprzęt fotograficzny, źródła światła oraz nastawiać najlepsze parametry Twojego aparatu. Pamiętaj - wszystko jest w Twoich rękach! Ilość stron: 176.

UWAGA: w poniższej cenie zawarta już jest wysyłka wyłącznie na terenie Polski! Książka domyślnie wysłana jest kurierem, ale także wysyłamy do paczkomatu. Jeśli potrzebujesz wysyłki do paczkomatu, po zakupie (w dniu zakupu) wyślij e-mail z danymi Twojego paczkomatu na adres: help@newbornsession.com W innym przypadku książka zostanie wysłana kurierem.

Co stanie się po kupieniu książki?

Książka zostanie wysłana w ciągu max. 48 godzin na podany adres (na terenie Polski), który został podany podczas rejestracji w systemie.

W książce "Fotografia noworodkowa od A do Z - kompendium wiedzy" znajdziesz ogrom pomocnych rozwiązań i podpowiedzi z zakresu:

• Przygotowanie noworodka i mamy do sesji
  • Przygotowanie fotografa do noworodkowej sesji fotograficznej (bean bag, statywy, materiały, owijki, filc, wełna czesankowa, koszyczki, itp.)
  • Sesja w domu noworodka
  • Sesja w studio fotograficznym
  • Sposoby usypiania maluchów na sesji oraz główne wyzwania dla fotografa noworodkowego
  • Aparaty i obiektywy – ważne uwagi techniczne
  • Różne rodzaje świateł (światło naturalne, Ice Light, „kula” świetlna, panele LED, światło studyjne, softboxy i parasolki, lampy błyskowe, światło stałe 5500K, itp.)
  • Bezpieczeństwo i wyzwania podczas sesji
  • Najpopularniejsze pozycje noworodkowe
  • Sprawdzone sposoby owijania i dopasowanie ich do określonych typów zdjęć
  • ... i wiele innych ważnych zagadnień ze świata profesjonalnego fotografa noworodkowego.

Alina Płaczek – doświadczony fotograf dziecięcy i noworodkowy, prowadzi w Polsce swoje studio fotograficzne wpieluszce.pl, zdobywając liczne nagrody i międzynarodowe wyróżnienia w dziedzinie fotografii noworodkowej . Na co dzień mama małej Hani i żona Grzegorza, wykładowca Akademii Nikona – prowadzi, cieszące się wielkim zainteresowaniem, warsztaty z zakresu fotografii dziecięcej i noworodkowej. Zdobywała doświadczenie, prowadząc także indywidualne konsultacje dla fotografów (www.wpieluszce.pl) oraz fotografując od lat noworodki i dzieci zwykłych rodzin, jak i tych z pierwszych stron gazet. Nominowana do prestiżowego tytułu międzynarodowego noworodkowego fotografa roku 2015. W swojej pracy edukacyjnej, chętnie dzieli się swoją pasją i doświadczeniem, ucząc innych jak tworzyć piękne fotografie małych dzieci i noworodków. Jej twórczość: tutaj.

UWAGA: w poniższej cenie zawarta już jest wysyłka wyłącznie na terenie Polski! Książka kupiona na tej stronie nie jest wysyłana do innych krajów. Napisz do nas, jeśli potrzebujesz wysyłki za granicę.

Główne korzyści dla czytelnika:

・zwiększenie obrotów firmy

・szybsze osiągnięcie celów zawodowych

・nabranie pewności w swoich działaniach

・fotografowanie bez powielania błędów innych

・szybsza realizacja sesji noworodkowej

・opracowanie szybkich etapów fotografowania

・bezpieczna i świadoma praca z noworodkiem

・poznanie najczęstszych obaw rodziców

・poznanie technicznych aspektów fotografii noworodkowej

・szybsza umiejętność dobrania odpowiedniego źródła światła

・zwiększenie ilości bezpiecznych pozycji noworodkowa na sesji

・poznanie wielu innych, ważnych zagadnień i wskazówek

Hej! Zostaw swój e-mail, a powiadomię Cię o nowościach!

Wróć do strony głównej: online.szkolaobrazu.pl