Edycja "na żywo" zdjęć z sesji zdjęciowej art w programie Photoshop

Ponad 130 minut wiedzy online, podczas których Alina skupi się na edycji portretów art. Zobaczysz cały proces edycji zdjęć i portretów art od A do Z. Skupiamy się głównie na programie Photoshop.

Zobaczysz, jak wywołać szybko i skutecznie pliki .raw, jak wygląda sprawna edycja plików i portretów art w Photoshop. Podczas kursu Alina wytłumaczy Ci, jak możesz przyspieszyć pracę nad edycją zdjęć. Podczas ponad 130 minut kursu otrzymasz gotowe rozwiązania, które pozwolą Ci przygotować jeszcze lepsze zdjęcia art z Twoich sesji.

Czego nie lubimy? Bez sensu spędzonych wielu godzin przed komputerem. Dlatego Alina przygotowała intensywny kurs, podczas którego nauczysz się, jak tworzyć portrety art w programie Photoshop. Bez zbędnych wstępów oraz nikomu niepotrzebnych rozwiązań i skomplikowanych narzędzi. Ten kurs to konkretny proces edycyjny i praca "na żywo". To możliwość zdobycia nowych umiejętności. aby tworzyć piękne portrety art od A do Z. To NIE kurs Photoshop - to konkretne przykłady, jak wywołać i wyedytować od początku do końca dziecięce portrety art.

Czas trwania: 136 minut. Full HD.

"Photoshop - edycja portretu art od A do Z (.raw oraz .jpg)"

Przyspiesz swoją pracę i edycję!

 • Poznasz proces bardzo szybkiego wywoływania plików .raw, czyli… nauczysz się, jak przygotować portrety art przed ich ostateczną edycją w Photoshop, nie tracą czasu w Adobe Camera Raw / Lightroom.
 • Poznasz sprawdzone rozwiązania, które usprawnią TWOJĄ pracę nad edycją zdjęć.

Sprawdź tylko niektóre tematy, które będą poruszane podczas kursu online:

 • Bardzo szybka praca z plikami RAW od A do Z
 • Ustawianie poprawnych kolorów cery
 • Korekcja niedoskonałości cery
 • Usuwanie przebarwień
 • Malowanie światłem portretu
 • Omówienie retuszerskiej metody Dodge&Burn
 •  Ustalanie odpowiedniego kontrastu zdjęcia
 • Poprawa makijażu. Poprawna tonacja zdjęcia
 • Zmniejszanie, zwiększanie, czyli zmiana i korekta kształtu ciała
 • Wyostrzanie portretów
 • Nadanie klimatu zdjęciom portretowym
 • Smużenie wybranych obszarów zdjęcia
 • Usuwanie przebarwień i żółci
 • Zmniejszanie saturacji barw
 • Triki i przydatne podpowiedzi
 • Wydobywanie szczegółów z jasności i cieni...

Pomóż także nam! Bądź legalny w sieci.

Grzegorz "Moment" Płaczek
"Wraz z wszystkimi wykładowcami, wkładamy dużo serca, energii i czasu w tworzenie materiałów edukacyjnych dla Was. Wszyscy dzielimy się z Wami wiedzą i fotograficznym doświadczeniem. Mam do Was osobistą prośbę. Bądźcie legalni. Nie przekazujcie dalej zakupionych materiałów, kursów, etc. Nie "zrzucajcie się" w kilka osób na zakup jednego kursu. Pomóżcie nam chronić zakupione przez Was materiały i kursy, przed osobami działającymi nielegalnie w internecie. Pełni pozytywnej motywacji chcemy tworzyć dla Was i wierzymy, że dobro powraca! Bądźcie legalni w sieci. Dziękuję."
Szybkie i efektywne wywoływanie plików .raw

Jak przyspieszyć pracę z plikiem .raw?

Ekspozycja, czernie, cienie, nasycenie, luminancja, itd. - nie trać czasu na niepotrzebne suwaki.

Kolor cery, jej wygląd i tonalność

Jak poprawić warsztat edycyjny w Photoshop?

Jak osiągnąć idealny wygląd, kolor, nasycenie oraz barwę cery?

Szumy, wyostrzanie, abberacja chramatyczna, etc.

Jak ulepszyć zdjęcie i stworzyć klimatyczny portret?

Poznaj sprawdzone sposoby edycji portretów w Photoshop.

Przeczytaj!

"Czy muszę znać program Photoshop przed przystąpieniem do kursu?"

Nie, chociaż podstawowa znajomość niewątpliwie pomoże. Wiemy, że każdy musi kiedyś zacząć i Alina pokaże swoją edycję od A do Z, aby każdy (niezależnie od poziomu wiedzy przed kursem) mógł się rozwinąć. Przy czym podstawowe zrozumienie, czym jest warstwa, maska warstwy, pędzel, krycie warstwy, etc. pomogą w szybszym przyswojeniu wiedzy. Na szczęście będziesz miał cały czas dostęp do zakupionego kursu!

"W jakim programie będą wywoływane pliki .raw podczas kursu?"

Alina używa ACR (Adobe Camera Raw), niemniej wszystkie programy mają niemal identyczne suwaki i funkcje. Więc jeśli jesteś użytkownikiem np. programu Lightroom, możesz spać spokojnie. Na pewno się nie zgubisz.

"Czy na koniec otrzymam certyfikat?"

Tak! Ale najważniejsze, że otrzymasz narzędzie i wiedzę, którą możesz wykorzystać do tworzenia przepięknych portretów art.

Nie mam jeszcze zainstalowanego programu Photoshop. Co zrobić?

Nie martw się. Program Photoshop możesz zainstalować odwiedzając: www.adobe.com

"Czy będę mógł wdrożyć poznane techniki edycji w swojej pracy na co dzień?"

Tak! Ten kurs online to przykład ponad 130 minut, gdzie Alina przygotowuje, wywołuje i edytuje cztery zdjęcia od A do Z. Sprawdzoną wiedzę, którą zdobędziesz, będziesz mógł wdrożyć w swojej codziennej pracy! Dlaczego aż cztery portrety? Abyś mógł sprawdzić, że poznane metody są powtarzalne i Ty też możesz zacząć tworzyć cudowne i niezapomniane portrety... Omówienie sprawdzonych zasad i narzędzi na przykładzie 4 kadrów sprawi, że nic Ci nie umknie. Alina w ten sposób pokazuje, że nabyta na kursie wiedza ma zastosowanie do każdego portretu art.

Otrzymaj certyfikat ukończenia kursu!

Dołącz do kursu i zainwestuj w swój rozwój!

Kurs prowadzi: Alina Płaczek | www.wpieluszce.pl

Kilka słów o autorce kursu...

Alina rozwija swoją pasję realizując fotograficzne sesje noworodkowe i dziecięce w swoim studio i w plenerze. Dzieląc się swoją wiedzą, była jurorem w konkursach dla fotografów (m.i.n Magic Lens Awards, Szeroki Kadr czy Image'n'tech Photography Contest w Grecji). Fotografuje noworodki i dzieci zwykłych ludzi, jak i gwiazd oraz osób z pierwszych stron gazet. Jest autorką pierwszej tak obszernej na polskim rynku książki: „Fotografia noworodkowa od A do Z – kompendium wiedzy".  

Alina na co dzień prowadzi swoje spotkania warsztatowe w Akademii Nikona. Prowadzi także indywidualne konsultacje z fotografami oraz liczne warsztaty międzynarodowe na wielu kontynentach. Była nominowana przez Master Photographers Association do tytułu "Fotograf Noworodkowy Roku 2015". Wygrała międzynarodowy konkurs MPIO 2016 w kategorii: "Fotografia noworodkowa".

Hej! Zostaw swój e-mail, a powiadomię Cię o nowościach!

Zobacz portrety dziecięce art omawiane, wywoływane i edytowane od A do Z podczas kursu online: