"Sprawdzone metody

owijania noworodka"

Opis

W ponad półgodzinnym materiale zobaczysz Alinę "NA ŻYWO" - autentyczną, realną, bez powtórek i cięć. Alina od lat prowadzi swoje grupowe warsztaty fotografii noworodkowej z Akademią Nikona, na które oczywiście serdecznie Cię zaprasza. Szczegóły warsztatów grupowych znajdziesz tutaj. Ma także na swoim koncie wiele międzynarodowych nagród (USA, Wielka Brytania, Kanada, etc.). Jest także współautorką książki "Fotografia noworodkowa od A do Z".

Podpatrzenie "na żywo", w jaki sposób Alina pracuje z noworodkiem to najlepsza forma zdobycia wiedzy i nauczenia się ponad 10 sposobów owijania noworodka. Ten kurs online to świetna możliwość uzupełnienia wiedzy, niezależnie czy rozpoczynasz swoją przygodę z fotografią noworodkową, czy masz już pierwsze sesje (i warsztaty z Aliną) za sobą. Każda z technik opatrzona jest krótkim komentarzem i oczywiście zdjęciem, które ukazuje każdorazowo efekty pracy Aliny. Na kolanach autora tego kursu zobaczysz maluszka, który czasem niesfornie wierzga nóżkami, a innym razem słodko śpi. Bowiem raz przyjdzie Ci spokojnie owijać śpiące małe cudo, a raz zmierzyć się z niezwykle aktywnym noworodkiem. Wszyscy jednak fotografowie noworodkowi mają ten sam cel – stworzyć piękny i ponadczasowy portret. W ponad półgodzinnym materiale w dłoniach Aliny pojawia się piętnastodniowy maluszek.

Jakość kursu: Full HD. Czas trwania: ponad 30 minut.

Autorem tego kursu online jest: Alina Płaczek

Zapraszam do zakupu i dołączenia do tego kursu online!

Informacja od autora:

"Praca fotografa noworodkowego stawia przed nami wszystkimi wiele wyzwań. Dotyczą one bardzo delikatnej sfery, jaką jest sprawna realizacja sesji zdjęciowej. Nieodzowną częścią naszej zawodowej codzienności jest owijanie maluszków. Odpowiednie, i co ważne, estetyczne owinięcie noworodka, przekłada się na atrakcyjność kadrów.

Pamiętam, ile trudności i ile stresu przyniosły mi moje pierwsze sesje noworodkowe. Na szczęście praktyka czyni mistrza i po latach wiem, jak ważne są doświadczenie i codzienny świadomy rozwój warsztatu. Aby Ci pomóc, oddaję w Twoje ręce ponad dziesięć sprawdzonych sposobów owijania noworodka. Opanowanie tych technik pomoże Ci w szybszym realizowaniu Twoich fotograficznych sesji noworodkowych.

Wierzę, że usprawnienie Twoich technik owijania wpłynie na rozwój Twojej pasji i fotograficznego biznesu. Powodzenia!"

Alina Płaczek | www.wpieluszce.pl

Do kogo skierowany jest ten kurs?

Zapraszamy osoby, które chcą rozwijać swój fotograficzny warsztat w obszarze fotografii noworodkowej.

Filmy "na żywo" z sesji noworodkowej został przygotowane z myślą o tych fotografach, które chcą jeszcze sprawniej realizować swoje sesje noworodkowe.

Główny cel 1

Przyspieszenie pracy z noworodkiem

Naucz się, jak sprawnie owijać noworodka podczas sesji zdjęciowej.

Główny cel 2

Szlifowanie warsztatu fotografa noworodkowego

Sprawdź, jak pracować z maluchem na sesji.

Główny cel 3

Poznanie sprawdzonych metod owijania

Zobacz techniki owijania, które sprawdzą się w pracy fotografa noworodkowego.

Pomóż także nam! Bądź legalny w sieci.

"Wraz z wszystkimi wykładowcami, wkładamy dużo serca, energii i czasu w tworzenie materiałów edukacyjnych dla Was. Wszyscy dzielimy się z Wami wiedzą i fotograficznym doświadczeniem. Mam do Was osobistą prośbę. Bądźcie legalni. Nie przekazujcie dalej zakupionych materiałów, kursów, etc. Nie "zrzucajcie się" w kilka osób na zakup jednego kursu. Pomóżcie nam chronić zakupione przez Was materiały i kursy, przed osobami działającymi nielegalnie w internecie. Pełni pozytywnej motywacji chcemy tworzyć dla Was i wierzymy, że dobro powraca! Bądźcie legalni w sieci. Dziękuję."
Grzegorz "Moment" Płaczek

Zapraszam do zakupu i dołączenia do tego kursu online!

Otrzymaj certyfikat ukończenia kursu!

Alina jest także współautorką książki: "Fotografia noworodkowa od A do Z":

Kilka słów o autorce kursu...

Alina rozwija swoją pasję realizując fotograficzne sesje noworodkowe i dziecięce w swoim studio i w plenerze. Dzieląc się swoją wiedzą, była jurorem w konkursach dla fotografów (m.i.n Magic Lens Awards, Szeroki Kadr czy Image'n'tech Photography Contest w Grecji). Fotografuje noworodki i dzieci zwykłych ludzi, jak i gwiazd oraz osób z pierwszych stron gazet. Jest autorką pierwszej tak obszernej na polskim rynku książki: „Fotografia noworodkowa od A do Z – kompendium wiedzy".

Alina na co dzień prowadzi swoje spotkania warsztatowe w Akademii Nikona. Prowadzi także indywidualne konsultacje z fotografami oraz liczne warsztaty międzynarodowe na wielu kontynentach. Była nominowana przez Master Photographers Association do tytułu "Fotograf Noworodkowy Roku 2015". Wygrała międzynarodowy konkurs MPIO 2016 w kategorii: "Fotografia noworodkowa".

Hej! Zostaw swój e-mail, a powiadomię Cię o nowościach!

Wróć do strony głównej: online.szkolaobrazu.pl